«1...7778798081»

Felhasználó
5 éve
Végre újra Vettel lesz a világbajnok? ;D

A titkos esélyes force indiát ne írd le! :P

Legutóbb szerkesztve Yeti által.


Felhasználó
5 éve
Attól függetlenül hogy a szívem a Ferrarié, szeretném ha Raikönen is ott lenne az elején! Ricciardónak sem kívánom hogy csalódnia kelljen Renaultba és a Mclaren is jó lenne ha kikerülne a gödörből, meg hát a Williams lány csapata a szakadékból. A Red-Bull örülnék ha nem nehezítené meg a szezon a Ferrarinak, a Mercit meg jó lenne egy kicsit félretenni a középmezőnybe! Eleget voltak már elöl! :p
Egyenlőre az erőviszonyok kiegyensúlyozottabbnak tűnnek mint tavaly.
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
5 éve
Szúrjuk ki mindegyiknek a kerekét a Ferrarin kívül
[20:33:36] Gyozo15: Hülye vagyok mint a segg :$

Felhasználó
5 éve
Persze azt 2,5 sec alatt kicserélik már mind a 4 kereket az nem jó! Inkább egy kis homokszem kellene a fogaskerekeik közé!
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
5 éve
14:32 A Mercedes a pálya első szektorában, a 3-as kanyarban állt meg.

A Mercedes az olajnyomással kapcsolatos probléma miatt kicseréli Bottas motorját.

Véletlen szórtam bele icipici homokot!v1.gifv1.gifv1.gif

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
5 éve
Jól tetted ;D és ha az összes kerekeit kiszúrjuk mindnek, akkor semmire se mennek ;D
[20:33:36] Gyozo15: Hülye vagyok mint a segg :$

Felhasználó
4 éve
Voltam kint a Ringen pénteken. Régebben egy gyorsulási versenyen vendégeskedtem ott, de F1 szabadedzés először volt élőben. Még pár év ha így haladok és meg lesz a futam is , utána meg tesztpilóta és versenyző ha addig véletlen nem megyek nyugdíjba!? Persze nyugdíj mellett meg több időm lenne ilyenekre ha azt nézzük.
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
4 éve
Ha lenne nyugdíjasoknak F1, akkor nem a leggyorsabb körért járna +1 pont, hanem a leglassabbért. Szóval azért jó eséllyel indulnál majd. ;D
[20:33:36] Gyozo15: Hülye vagyok mint a segg :$

Felhasználó
4 éve
download.php?file=20190908v01qa5cf5.png

Tetszett Toto Wolf nyilatkozata:
„Kemény versenyzést láttunk, amely talán túl is ment a határon. Lewis volt a döntő személy abban, hogy ne legyen incidens. Viszont végül mit tudsz csinálni? Kiosztasz a Ferrarinak Monzában egy 5 másodperces büntetést? Ez esetben rendőri kísérettel kellett volna távoznunk…”

:D

Előzmény hogy szinte a egész versenyen ott loholt Leclerc nyomában először Hamilton az utso 10 körben meg Bottas de nem bírtak vele! :)

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
4 éve
Ferrari 1-2 :D
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif
«1...7778798081»